o nas
Huges

zimowska.pl to firma zajmująca się tworzeniem projektów społecznie zaangażowanego biznesu. Jest menedżerem integralnych projektów CSR (Corporate Social Responsibility).

Kierunkiem naszych działań jest budowanie przyjaznej struktury wydarzeń dla partnerów biznesowych, aby uzyskali zaufanie i jak najlepsze relacje ze swoimi klientami.

Realizując Cause Related Marketing współpracujemy z organizacjami pozarządowymi i tworzymy zespoły partnerów. Sami również jesteśmy Partnerem fuzji firm i organizacji na rzecz społeczności lokalnej w Poznaniu, Rokietnicy, Puszczykowie, Olsztynie, Warszawie, Gdańsku i Świnoujściu

Nasza firma tworzy przedsięwzięcia kompatybilne społecznie, wrażliwe na mało zauważalne niuanse
w przestrzeni życia codziennego. Z należytą starannością budujemy strategie projektu, uwzględniając interesy lokalnego społeczeństwa i relacje z grupami intersariuszy swoich klientów instytucjonalnych. Charakterystycznym elementem powtarzającym się w naszych działaniach jest prorodzinność i  inspiracja kulturą morską.


Historia zimowska.pl sięga 2005 roku kiedy powstawał festiwal dla mam: ANM (Akademii Nowoczesnej Mamy) ruchu społecznego mam z Poznania, realizowany przy współpracy Centrum Handlu
i Sztuki Stary Browar w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa.


Obecnie realizujemy swoje cele m.in. poprzez marki : Maluchowanie - przedsięwzięcia dla rodzin z dziećmi w wieku "przedprzedszkolnym";  Pozytywka Pro - prorodzinne projekty dotyczące organizacji czasu wolnego rodziny (festiwale, rejsy morskie, przedsięwzięcia okolicznościowe); Rejsy Inspiracje -  wykorzystujemy elementy kultury morskiej gdzie wraz z partnerami tworzymy autorskie projekty rejsów żeglarskich - pływających konferencji i burzy mózgów dla kadry zarządzającej i nie tylko. Od dwóch lat tworzymy markę TuboTubo czyli narzędzie animacyjne na bazie którego Anna Zimowska zbudowała kilkaset zabaw przyczynowo skutkowych, strategicznych, sprawnościowych i innych. Od roku dzięki doświadczeniu prowadzimy szkolenia dla wychowawców przedszkolnych, szkolnych, bibliotekarzy, animatorów i trenerów, którzy wykorzystują animację, dramę i TuboTubo w swojej pracy zawodowej.

Nasze przedsięwzięcia to siła przyjaznego wiatru.